Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
[ X ]

Aktualności

XXIII Wielka Wioślarska

Dodano 2014-09-29

W XXIII Wielkiej Wioślarskiej, która odbyła się 27 września Klub nasz startował w 4 konkurencjach. W biegu głównym nasi juniorzy utworzyli wraz z zawodnikami Bydgostii reprezentację Bydgoszczy, która wygrała  z osadą Mistrzów Polski z Płocka.


Bardzo dobrze zaprezentowała się także osada juniorów składająca się z naszych zawodników i zawodników Wisły Grudziądz zdobywając drugie miejsce w biegu otwartym juniorów zaraz za rewelacyjnymi w tym roku Litwinami.

 

Nasi seniorzy utworzyli wraz z zawodnikami z Bydgostii reprezentację Bydgoszczy i w biegu otwartym zajęli 3 miejsce za utytułowaną osadą "Germenii" a nasze panie zajęły w biegu otwartym kobiet 4 miejsce wyprzedzając seniorki z BKW.

 

Szczegóły, wyniki, fotoleracja z regat na www.wielkawioslarska.pl

 

Składy naszych osad:

 

Juniorzy - bieg otwarty

Bydgoskie Towarzystwo Wioślarskie - Wisła Grudziądz
Waligóra Maciej (BTW)
Staszak Filip (BTW)
Mondrach Mikołaj (BTW)
Walentowski Dawid (BTW)
Furgal Bartosz (BTW)
Leszczyński Filip (Wisła)
Leszczyński Bartosz (Wisła)
Szczepański Witold (Wisła)
sternik Olejniczak Oliwia (BTW)
trener Badziągowski Marcin, Zieliński Krzysztof, Ormiński Tomasz

 

Seniorzy - bieg otwarty

Reprezentacja Bydgoszczy
Zawadzki Kamil (Bydgostia)
Nalewalski Rafał (Bydgostia)
Witkowski Piotr (Bydgostia)
Pietryszyn Patryk (Bydgostia)
Kotecki Paweł (Bydgostia)
Danielski Maciej (BTW)
Klafetka Michał (BTW)
Zgorzelak Marcin (BTW)
sternik Trojanowski Daniel (Zawisza)
trenerzy Strychalski Tomasz, Dudziński Grzegorz, Badziągowski Marcin

 

Kobiety - bieg otwarty

Bydgoskie Towarzystwo Wioślarskie
Straszewska Paulina
Leszczyńska Emila
Donczyk Patrycja
Chmara Anna
Kurtys Manuela
Małkowska Adrianna
Olejniczak Oliwia
Trzeciak Katarzyna
sternik Pawełczak Katarzyna

 

Juniorzy - bieg główny

Reprezentacja Bydgoszczy
Modrzyński Bartosz (BTW)
Jankowski Jakub (BTW)
Malinowski Olaf (BTW)
Pięta Miłosz (BTW)
Grzywa Kordian (LOTTO-Bydgostia)
Bieniek Bartosz (LOTTO-Bydgostia)
Foksiński Piotr (LOTTO-Bydgostia)
Gumienny Michał (LOTTO-Bydgostia)
sternik Olędzki Jan (BTW)
trenerzy Nowakowski Waldemar, Badziągowski Marcin, Bełka-Siemion Aneta, Strychalski Tomasz

cofnij