[ X ]

Aktualności

Mistrzostwa Polski Seniorów

Dodano 2016-10-03

1-2 października 2016r. odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów w Poznaniu. Brało w nich udział 9 Betewiaków i zdobyli 3 medale:

Anna Chmara w kategorii 1xKA srebro oraz w 1xKL brąz

Bartosz Modrzyński i Jakub Jankowski w 2-MA brąz

W tej samej konkurencji Marcin Zgorzelak z Bartoszem Bielaszewskim zajęli 5 miejsce.

W dryndzie Bartosz Modrzyński, Bartosz Furgal ze sternikiem Michałem Mazurczakiem zajęli 5miejsce a Jakub Jankowski z Michałem Klafetką i sternikiem Mateuszem Jackowskim 7 miejsce.

Ostatnią konkurencją, w której startowali nasi zawodnicy była czwórka bez sternika mężczyzn w składzie Michał Klafetka, - Jakub Jankowski, Bartosz Bielaszewski i Marcin Gorzelak zajmująca 8 miejsce.