Dodano 2018-11-04
Bydgoskie Towarzystwo Wioślarskie zaprasza na Zakończenie Sezonu 2018, które odbędzie się 9 listopada o godzinie 17, w siedzibie klubu.

OOM - juniorzy młodsi zdobyli złoto

Dodano 2018-08-01
Podczas zakończonej 29 lipca br. Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży nasi juniorzy młodsi w konkurencji czwórek ze sternikiem zdobyli I miejsce. W złotej osadzie płynęli Marcel Janik, Kacper Twarowski, Bartłomiej Jaroć, Dominik Ladiński, st. Filip Swobodzińsk, tr. Tomasz Zaporski

Mistrzostwa Polski Juniorów - mamy dwa medale!

Dodano 2018-07-23
W ubiegłą niedzielę nasze zawodniczki zdobyły dwa medale na Mistrzostwach Polski Juniorów w Kruszwicy.

VII Mała Wioślarska

Dodano 2018-06-04
Przy pięknej pogodzie w sobotę 2 czerwca 2018 r. została rozegrana VII Mała Wioślarska. Do regat zostało zgłoszone 42 dziewcząt i chłopców z wszystkich bydgoskich klubów wioślarskich. Gratulujemy zwycięzcom wyników i mam nadzieję, że medale, upominki i grochówka dobrze uzupełniły bojową atmosferę regat.

Nasza zawodniczka wystartowała w Mistrzostwach Europy Juniorów!

Dodano 2018-05-29

W dniach 26.05.2018 - 27.05.2018 odbyły się Mistrzostwa Europy Juniorów w wioślarstwie we francuskim Gravelines. Nasza klubowa zawodniczka, Barbara Streng startowała w reprezentacyjnej osadzie czwórki podwójnej juniorek.

Sobotni trening grupy naborowej

Kolejna sobota, kolejna grupa naborowa w naszym klubie.

Nabór trwa!

Dodano 2018-04-10
Bydgoskie Towarzystwo Wioślarskie na Targach Edukacyjnych w Myślęcinku.

Rozpoczęcie sezonu

Zarząd Bydgoskiego Towarzystwa Wioślarskiego serdecznie zaprasza na rozpoczęcie sezonu, które odbędzie się 13 kwietnia o godzinie 17.00 na przystani klubowej.

Wioślarska klasa sportowa w Technikum Samochodowym

Dodano 2018-03-13

Serdecznie zapraszamy uczniów do klasy sportowej (wioślarskiej) w technikum w Zespole Szkół Samochodowych w Bydgoszczy.

Konkurs wiedzy o wioślarstwie.

Dodano 2018-03-03

3 marca odbyła się kolejna edycja konkursu wiedzy o wioślarstwie. W teście brali udział zawodnicy ze wszystkich bydgoskich klubów wioślarskich. Nasz klub był reprezentowany przez Inge Jekiel, Oliwie Szczurek, Karola Stupczuńskiego, Kamila Grundkowskiego, Michała Gutowskiego, Dominika Marciniaka oraz Szymona Janeckiego, który zajął drugie miejsce. Oprócz udziału w konkusie zawodnicy mogli porozmawiać z mistrzyniami olimpijskimi z Rio, Magdaleną Fularczyk Kozłowską oraz Natalią Madaj, które chętnie odpowiadały na zadawane przez młodych wioślarzy pytania.

Gratulujemy wszystkim w szczególności naszemu Szymonowi i do zobaczenia za rok.