Aktualności
Podczas gali we Włocławku wyróżniono reprezentantów naszego klubu
Podczas Gali Wręczenia Nagród i Stypendiów Sportowych Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego, która odbyła się we Włocławku, wyróżnieni zostali zawodnicy oraz trenerzy związani z Bydgoskim Towarzystwem Wioślarskim.
Laureatami nagród sportowych w gronie zawodników zostali: Lena Adamowicz Artur Leszczyński-Bakalarz Szymon Smolarek Igor Steller Olimpia Harasimowicz Maja Gębala Aleksandra Nowicka Samira Wojtaś Pola Rostkowska
Nagrody otrzymali również trenerzy: Marcin Zgorzelak Tomasz Ormiński Anna Badziągowska Marcin Badziągowski
Laureatkami stypendiów sportowych zostały: Olimpia Harasimowicz Maja Gębala Aleksandra Nowicka Samira Wojtaś Pola Rostkowska
To bardzo ważne wyróżnienie, które stanowi docenienie pracy zawodników i trenerów oraz potwierdzenie osiągnięć sportowych wypracowanych w minionym okresie.
Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym i życzymy dalszych sukcesów, nieustannego rozwoju oraz kolejnych powodów do dumy dla całego klubu.

